What I love about Autumn

5. novembra 2014


Keď som bola malá, nemala som rada jeseň. Nepáčilo sa mi, že leto vystriedala jeseň, pretože leto bývalo moje najobľúbenejšie ročné obdobie, skončili sa prázdniny, musela som ísť do školy a studené počasie nebolo mojim najlepším kamarátom. Teraz je to však inak. Beriem to už ako súčasť života, že jar strieda leto, leto vystrieda jeseň a zas jeseň  vystrieda zima. Musí to tak byť. Jedno ročné obdobie by ma možno po určitom čase prestalo baviť a zase neviem si predstaviť, že Vianoce by boli v 40 stupňových horúčavách. A aj v šatníku to treba občas trochu pretriediť a nenosiť stále to isté. No nie ? Aspoň v pár bodoch Vám chcem napísať, čo sa mi páči na jeseni a možno budete so mnou aj súhlasiť. Čo sa Vám páči na tomto ročnom období ?


Svetríky sú do tohto ročného obdobia ako stvorené. Mám rada všelijaké štýly no najviac obľubujem Cardigan a Oversize svetríky.


Sviečky milujem a to nie len na jeseň, ale po celý rok. Mám rada ich vôňu a upokojujúcu atmosféru, ktorú vedia priniesť po únavnom a rušnom dni.


Počas roka nevypijem veľa čaju. Radšej pijem čistú vodu, ale do studených dní aké sú počas jesene ovocné čaje zbožňujem.


Momentálne mám červený lak na nechtoch, ale zajtra sa chystám do DMky kúpiť si nejaký tmavý lak. Minule som si kúpila bordový, ale keď som ho nalakovala na nechty, nevyzeral tak ako som si myslela a tak zajtra sa pôjdem pozrieť po novom. Neviete o nejakom peknom tmavom laku ?


Tak ako bez svetríka, tak ani bez šatky/ šálu si jeseň neviem predstaviť. Naposledy som si kúpila károvaný šál, ktorý ste mohli vidieť tu. Oživia outfit a navyše Vás zahrejú v studených dňoch.


Keď som doma na pozeranie filmov nejako nemám čas, ale “intrákový život“ ma ich naučil pozerať. Zababuším sa do deky a vychutnávam si nič nerobenie. Pomáha to, keď chcete prísť na iné myšlienky.


1 komentár

  1. Sally Hansen, L'Oreàl a Rimmel, tiež Pupa, majú super výber tmavých lakov ������

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za komentár :)

© Zuzi Černická. Design by FCD.