Moje prvé video !

15. novembra 2015

A je to tu ! Dlho spomínané video. Moje oficiálne prvé video! Jupíí. Už dlhšiu dobu som premýšľala ako rozšíriť blog, zároveň prekonať samú seba a splniť si jeden zo snov. Tak tu je. Dúfam, že sa vám bude páčiť a odpustíte mi nejaké ešte chybičky. Samozrejme, že s blogom nekončím. Uvidím ako mi to s videami pôjde a aká bude vaša odozva. Budem rada ak mi dáte vedieť ako sa vám video páči/nepáči. Viac sa dozviete vo videu. 


8 komentárov

 1. Jupííí! Video je úplne super! :)

  www.peoniesandcupcakes.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. na prvé video, bolo veľmi super! tiež mám rada prechádzky, dobrý čaj ku knihe a vínové laky či rúže :)) s kávou sa tiež veľmi nekamarátim, iba raz za čas :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jéé dnes som vydala aj ja svoje prvé video ! Ak by ťa zaujímalo nájdeš ho na mojom blogu :) máš ho super, podobné takisto plánujem :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ó Zuzi, tak to je božííííí!!!! A gratuluji, jsem nadšená :) Já miluju slovenské youtuberky, protože slovenština je úplně úžasný jazyk a já ji tak ráda poslouchám, jsem fakt nadšená :) A máš to i celé krásně sestříháné a ten puntíkatý hrneček je boží, ten chci taky :) Je super, že chodíš na procházky, přijde mi, že dneska už to není tak běžné u naší generace :(

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ti !!! :) Ten bodkový hrnček som dostala na Vianoce :)

   Odstrániť

Ďakujem Vám za komentár :)

© Zuzi Černická. Design by FCD.