5 Things I Want To Do This October

4. októbra 2016

 Začal mi druhý týždeň školy a poviem vám, že to ranné vstávanie ma zabíja. Dnes som dokonca skoro zaspala do školy, pretože mi odklad budíka o 20 min. neskôr nezvonil (resp. v tom tranze keď zazvonil budík 1.x som zabudla nastaviť ten ďalší), ale našťastie školu mám 5 min. od intráku tak som to nejako dobehla. September bol pre mňa takým lenivým mesiacom, ale v októberi sa to budem snažiť zmeniť. Je pravda, že by som potrebovala min. aby deň mal 36 hodín, ale to nejde pravda ?! Stanovila som si menší “TO DO LIST“, ktorý hodlám tento mesiac celý musím splniť a pár bodov vám dnes odhalím. Aké sú vaše ciele na mesiac október ?
Je síce pravda, že som už dávno vymenila letné veci za jesenné avšak stále tomu chýba nejaký šmrnc. Mám pocit, že v mojom šatníku chýbajú základné kúsky a zároveň niečo originálne. Možno už v sobotu to napravím. Chystáme sa totižto s Petim do Bratislavy kde dokonca otvárajú NYX. Robím si zálusk na matné rúže. Pôjdete do BA aj vy ? Už sa soboty neviem dočkať !
Ako sa mi začala škola zmenila som trochu stravovanie. Môže za to hlavne môj Peti, ktorý skoro každý deň cvičí, stravuje sa zdravo, vymýšľa zdravé recepty a tým nakazil aj mňa. Snažím sa pravidelne veľa piť vody, jesť a čo bolo pre mňa vždy najťažšie boli raňajky. Ráno som ich akosi vždy vynechávala a dávala som prednosť skôr dlhšiemu spánku, maľovaniu. Teraz som to trochu pozmenila a čo je zmena, že mám viac energie cez deň (napriek tomu, že sa mi ráno vôbec nechce vstávať haha). Netvrdím, že jem 100% zdravo, ale snažím sa. Ak máte problém tak ako ja, že pijete málo vody/zabúdate piť, skvelá aplikácia do mobilu je Water Drink Reminder. Mne veľmi pomáha.
Povedala som si, že od októbra začnem znova cvičiť. Peti ma k tomu veľmi motivuje a baví ma to. Veľmi. Síce cvičím “len“ Kaylu, ale aj tak som rada, že so sebou niečo robím a napĺňa ma to. Preferujete posilku alebo skôr také to domáce cvičenie ?
Prechádzky sú najlepší liek na prevetranie hlavy. Prejdeme sa večer s Petim,  niekedy zablúdime do Banskej Bystrice, porozprávame sa, trochu prejdeme na iné myšlienky..Jednoducho takéto chvíle zbožňujem. Už sa teším keď začnú stánky s punčom, horúcou čokoládou a postavia nám vo Zvolene klzisko. Tento posledný rok na výške si chcem Zvolen viac užiť, pretože neviem kedy sa sem znova vrátim. 
Samozrejme v “TO DO LIST-e“ mi nesmie chýbať ani blog. Vymýšľam nové príspevky, hľadám inšpirácie a chcela by som na blog priniesť niečo nové. Uvidíme ako mi to pôjde, pretože už pomaličky začnem písať diplomovku, písať do školy semestrálky, ale blogu sa vzdať nechcem napriek všetkým povinnostiam. Budem rada ak mi dáte vedieť čo vás na mojom blogu baví, čoho by ste chceli viac a budem rada ak mi odpoviete na otázku: prečo navštevujete môj blog? Veľmi mi tým pomôžete, aby som vedela nájsť ďalší smer v tomto “blogovom svete“. Ďakujem :- )

10 komentárov

 1. Já tedy osobně spíš preferuji cvičení doma. Nemám totiž ráda, když mě někdo vidí.:D
  Procházky jsou super. I já je miluji a hlavně mě dobíjí energií.
  Ten nápad s to do listem je fajn, já teď zkouším těch 101 cílů za 1001 dní.:)
  Co se týče blogu, tvůj blog mě zaujal tou čistotou a jednoduchostí(když bych měla hodnotit 1.dojem), pak samozřejmě přichází na řadu články. Co vím, co jsem nečetla, byly aplikace pro instagram, protože žádnou nehledám, mám ráda tvé recenze na kosmetiku a takové ty "úvahy".:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ti za pekný komentár. :) S tými 101 cieľmi ti teda držím palce, nech sa ti ich splní čo najviac :)

   Odstrániť
 2. Na tvém blogu jsem poprvé, tak ho jdu teprve prozkoumat :D. Držím palce s plněním :)!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Inspirovala jsi mě k tomu si něco podobného také sepsat :) Šatník také pomaličku obohacuji o kousky, o kterých už dlouho sním, nebo jsou prostě nezbytné :) Co se jídla týče, měla bych se stydět. Často se stane, že jím jen 2x denně, ale zase je pravda, že nevyjdu z domu bez snídaně :) Celý den přežívám o kávě a není to ideální :/ Cvičení nepotřebuji,neláká mě, ale když už mě něco takového chytne, tak v klidu domova. A procházky miluji, nejhezčí jsou brzo ráno, nebo až večer ♥ Držím palce, ať se ti podaří splnit všechny body :)

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Fúú tak to s tou kávou fakt ideálne nie je, ale keď si nájdeš určitý systém dá sa to zmeniť :) Budem ti držať palce :)

   Ďakujem :)

   Odstrániť
 4. to sú super ciele a predsavzatia :) ja mám tiež rada cvičenie doma, aj prechádzky :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Já tedy cvičím častěji doma, ale jednou týdně někdy zajdu i do fitka. Nakoupila jsem si i nové legíny, tak je třeba je někde ukázat :D Šatník jsem tento týden obohatila o několik kousků a letní oblečení jsem už kompletně zabalila do krabic. Procházky mám ráda, ale nesmí pršet.
  Meet My Lovely World

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak s tými legínami máš pravdu :D
   Videla som na blogu tvoje krásne rifle ! ♥

   Odstrániť

Ďakujem Vám za komentár :)

© Zuzi Černická. Design by FCD.