BEAUTY TIME / MYLO

24. septembra 2016

Dlho očakávaný balík mi dorazil a ja som sa nemohla dočkať kedy prvýkrát otestujem nové produkty na pleť. Slovenskú značku MYLO som objavila na blogu Rebeky. Hneď po rozkliknutí ich stránky ma zaujalo toto uhlíkové mydlo a olejové sérum na problematickú pleť. Keďže moje problémy s pleťou stále pretrvávali rozhodla som sa ich vyskúšať. 
Najviac som sa bála mydla "Čierna ovca" ako mi pleť zareaguje, ale je dokonalé. Zatiaľ ho používam raz za týždeň na prečistenie pleti. Z pleti vytiahne mastnotu a pekne ju vyčistí. Okrem uhlíka obsahuje čajovník austrálsky, ktorý pôsobí antibakteriálne a rozličné prírodné oleje.  Jediná nevýhoda je, že je mydlo menšie. Uvidím koľko mi vydrží, ale ak máte problematickú pleť určite Vám ho odporúčam vyskúšať.
Toto olejové sérum "Ako vánok" je hotový zázrak. Naozaj! Používam ho týždeň a už po takto krátkej dobe vidím výsledky. Krásne mi zahojí ranky a dokonca mi pekne stiahol podkožné akné a moju krupičku na čele. Bola som až prekvapená ako rýchlo hojí akné. Na pleť rozotriem pár kvapiek olejového séra a nechávam chvíľu pôsobiť. Po pár minútach ho vlhkým tampónom na tvár zotriem z tváre. Pleť je svieža, hydratovaná, neupcháva póry a tá vôňa je dokonalá. Aspoň pre mňa, pretože zbožňujem vôňu olejov. Konkrétne na stránke píšu, že vonia po kamilkách, citrónovej tráve a modrom cypruse. Môžete ho používať kedy chcete a koľkokrát chcete za deň. Dokonca môžete ním nahradiť nočný a denný krém. Ak ho chcete vyskúšať je možnosť objednať si menšie aj väčšie balenie. Ja som si kúpila to väčšie 50ml a neľutujem.
Už ste vyskúšali nejaký produkt od značky MYLO ? Aký produkt Vás zaujal najviac ?

5 komentárov

 1. Ježiš tak to vyzerá úžasne!! :3 :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak asi to jdu okouknout. Já teda mýdlo čistě s čajovníkem používám i několikrát denně. Bylo někde naspané, jak často se má používat, nebo to bylo tvé rozhodnutí? :)
  Produkty mě zaujaly. Super článek! :)
  http://blognazabiti.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Malo by sa používať ráno a večer, ale ja som sa obávala reakcii na moju pleť tak to skúšam zatiaľ len raz za týždeň. Plánujem však vymeniť môj čistiaci gél a skúsiť mydlo používať každý deň. :)

   Ďakujem :)

   Odstrániť
 3. Od této značky jsem ještě nic nezkoušela, ale toto balení vypadá úžasně!
  Meet My Lovely World

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To olejové sérum je dokonalé :) Máš pravdu to balenie je originálne :)

   Odstrániť

Ďakujem Vám za komentár :)

© Zuzi Černická. Design by FCD.