BEAUTY TIME / Havlíková prírodná apotéka II.

11. júla 2017

Včerajší deň bol trochu náročný. Skoro ráno sme s ocinom viezli Petiho na vlak do blízkej dediny odkiaľ išiel domov, aby nemusel toľko na prestupoch čakať. Mrzí ma, že teraz sa dlhšie neuvidíme, pretože sme boli vkuse spolu, ale snažím sa tie dni tak zapĺňať, aby som na to stále nemyslela. Akurát o chvíľu príde sestra s malými drobcami a pôjdem niečo zase poupratovať do nášho budúceho “hausíku“. Ako si užívate prázdniny vy ?

Ako som Vám spomínala, havlíkovú prírodnú apotéku som si obľúbila natoľko, že som odhodila drahé mastičky a dala prednosť prírodným produktom. Vyhovuje mi ich konzistencia, nanášanie, vôňa /prírodná bez parfúmov/ a mojej pleti to zdá sa pomáha tiež. V minulom článku ste mohli vidieť 2 produkty, ktoré som používala na každodennú starostlivosť. Odvtedy mi pribudlo tonikum na problematickú pleť a dva ďalšie krémy..a tie sú TOP!
Ráno a večer pri čistení pleti používam toto tonikum – Prameň krásy pre problematickú pleť. Pomáha mi hojiť akné a čo je super, že hlavne na nose som spozorovala, že mi redukuje čierne bodky a moja pokožka sa už tak veľmi neleskne /samozrejme keď nie je horúco ako posledné dni haha/. Ja ju používam ako tonikum po odlíčení makeupu, takže ako odličovaciu vodu ju nepoužívam, ale veľa báb si ju chváli, že im nedráždi očí ako iné odličovacie mlieka či vodičky.
Havlíkov prírodný zázrak patrí medzi naj krém aký som kedy používala. Dá sa dokonca aj jesť /haha/. Je určený najmä pre suchú, ale aj problematickú/ekzematickú pleť. Dá sa využiť ako maska na tvár, na popráskané pery /hlavne v zime/, po opaľovaní atď. Ja tento krém používam na noc po dobu 28 dní. Potom mám menšiu pauzu. Tento krém mi neskutočne pomohol v boji proti podkožnému akné. 
Anjelská tvár je určená hlavne pre suchú pleť. Avšak pani v obchode mi poradila, že keď potrebujem “vyhladiť“ pleť, baby to používajú na krupičku na tvári a že si pochvaľujú, tak mám krém skúsiť. Na vyslovene aknóznu pleť sa anjelská tvár neodporúča. Tento krém používam 2x za týždeň na noc a ráno po prebudení mám pleť ako “detská riťka“. Dokonca aj Petimu ho občas večer dávam na pleť a aj ten si pochvaľuje.

Už ste skúsili nejaký produkt od tejto značky ?


2 komentáre

  1. Zatím jsem nezkusila nic, ale už mi to i spolubydlící doporučovala. Asi to budu muset vážně zkusit! :)
    Blog na zabití

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Pramen krásy a Krásnou slečnu používám taky a moc mi vyhovují, už mám druhé balení. Ráno na pleť nanáším také Ranní čistící masku. Havlíkův přírodní zázrak chci také vyzkoušet. �� Obchůdek v Brně mám moc ráda, poradí, krásně zabalí a moc hezky to tam voní! ���� Monika

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za komentár :)

© Zuzi Černická. Design by FCD.