Zuzi Černická / Nový začiatok

1. marca 2020

Tak a je to vonku! A tak dlho som na to čakala až som sa na tú zmenu odhodlala. Som šťastná! Teším sa! Neverila by som ako málo stačí ku šťastiu. Už dlho som sa pohrávala s myšlienkou o zmene názvu blogu. Keď som si zakladala pred šiestimi rokmi blog Accessories for beauty ani len som netušila ako mi blogovanie zmení život, že ma to tak bude baviť a z hanblivky a zo Zuzi s 0,000 sebavedomím "vyrastie" tento človek - žena,mama. Vtedy som blog písala skôr pre seba,pretože popravde návštevnosť blogu bola mizivá. Teraz sa teším, že napriek tomu kam sa doba posunula, nájdu sa ešte ľudia, ktorí si radi prečítajú články na blogu. A dokonca, že sa prídete pozrieť aj ku mne /ĎAKUJEM/. Odkedy som sa stala mamou beriem veci inak. Môj život nabral úplne iný smer - zmysel a odrazilo sa to aj na mojich sociálnych sieťach a tiež aj tu na blogu. Klamala by som keby poviem, že ma čísla nezaujímajú - zaujímajú, ale už im nedávam takú podstatu akú som im pripisovala pred tým. A viete čo? Padol mi kameň zo srdca, pretože prestala som riešiť dokonalosť fotiek, srdiečka a začala som zachytávať daný moment. Som uvoľnenejšia a viac ma to baví. Jasné aj ja mám občas deň kedy sa porovnávam s tými dokonalými fotkami z instagramu. Najmä keď pozerám na fotky v štýle culík na hlave, nenamaľovaná, kruhy pod očami, v teplákoch, oslintanom tričku od Kubiho /lebo zuby/ a niekedy sa na ňom nájde aj fľak od mrkvy, pretože veď začali sme s príkrmom, haha. Poznáte to aj vy?..vtedy sa snažím tú myšlienku rýchlo "zahodiť" tak, že vypínam mobil a beriem do ruky knižku alebo keď je večer idem spať.Ráno múdrejšie než večer, haha. Týmto článkom som vám len chcela povedať, že nebojte sa ísť si za tým čo chcete, za svojimi snami. Možno ich nedosiahnete hneď, ale keď budete vytrvalí tak raz určite! Užívajte si prítomný okamih, pretože trvá chvíľu a o hodinu, o ďalší deň môže byť všetko inak. To mi ukázal Kubi. Užívať si daný moment a tešiť sa, užívať si aj maličkosti. To naše bábo sa smeje takmer na všetkom /samozrejme pokým nepríde jeho hodinka keď je hladný alebo unavený, haha/. Neodkladajte svoje túžby, veci, sny na to, že "začnem keď budem mať nový mobil, nový počítač alebo začnem až vtedy keď.." jednoducho keď po tom veľmi túžite začnite teraz! Verte si, usmievajte sa, plnte si svoje sny a užívajte si. To je to podstatné!
Fotky fotila Evka

Riflová bunda - House, Šaty - Cropp, Čierne rifle - Zara, Topánky - Deichmann, Čiapka - F&F, Opasok - Gate

Fotky sme fotili včera celkom narýchlo, pretože Kubiho mi strážila mamina, fúkalo, boli sme voliť a blížila sa hodinka kedy som mala uspávať. Ale aspoň pár fotiek som vybrala, aby som vám ukázala opäť síce jednoduchý outfit, ale momentálne asi môj najobľúbenejší v rámci outfitov " nie som si istá, že keď teraz svieti slnko či o 20 minút keď budem s malým na prechádzke nezačne snežiť, haha". Už chcem jar a teplejšie dni. Prosím!

Užite si nedeľu.

5 komentárov

 1. Fotky jsou super, moc ti to na nich sluší :) Jinak ten článek má v sobě takový zvláštní kouzlo :) Já to asi vidím trošku jinak než ostatní. Když jsem v roce 2016 začínala svůj blog, ten tvůj patřil mezi ty, které jsem sledovala pravidelně. Pak přišel zlom v mém životě, na blogu jsem se rozloučila a přestala jsem psát. Po dlouhý cestě jsem se vrátila zpátky - přesně jak říkáš, začít teď hned a plnit si sny, a viděla jsem, jak moc se ti ten život posunul. A hrozně mě to dojalo a inspirovalo zároveň :) A tak děkuju a přeju vám spoustu dalších nádherných rodinných chvil a štěstí <3

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ti za krásny komentár,potešila si ma a zlepšila deň🍀..som rada,že si sa vrátila,držím silno palce :)

   Odstrániť
 2. Gratulujem k novému názvu, takáto ,,jednoduchá autenticita" je podľa mňa veľmi úderná a milá. :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tvůj nový blog vypadá moc hezky, přeju ti, ať tě stále baví a naplňuje :) sama začínám nový blog. měla jsem jich už spoustu, ovšem určité okolnosti a životní období mě nutily blogy opouštět a zakládat nové a já bych s tímto ráda pracovala a na tomto svém aktuálním blogu udělala vše pro to, aby byl i mým posledním. no uvidíme. začíná mi nová životní etapa (čekáme miminko) takže i to je pro mě důvod, začít znovu, jinak a jak říkáš, moc se nesrovnávat se skvělými insta fotkami druhých, nebo s jinými blogy (moje specialita, která bere energii a chuť blogovat, ale nesmíme se tomu poddat! :))

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za komentár :)

© Zuzi Černická. Design by FCD.