Veľkonočný pondelok

8. apríla 2021

Táto Veľká noc bola pre nás trochu špeciálna, pretože Kubi zažil prvé šibačky s tatom a veľmi si to spolu užili. Ja som bola vyšibaná, vyoblievaná a ten jeho smiech stál aj za to mokré tričko. Síce poobede fúkalo, ale na instagrame na mňa vyskočila fotka s týmito trávami. Erike som hneď písala kde ich nastrihala, pretože ja po takých už dávno pokukujem, ale kupovať som ich nechcela. No a aha. Prehovoriť Petiho nebolo také bolestivé a už sme nasadali do auta. Kubi si v poslednej dobe krátke cesty autom užíva z čoho sa teším, pretože pred rokom to bol boj,haha. Pri fotení som si síce trochu pokazila statív a Kubi nechcel pózovať, pretože tam bol traktor,ale oplatilo sa a už sa neviem dočkať čo z nich vymyslím.

Inak fotenie samej seba so statívom je niekedy boj, ale celkom z toho vyšli pekné fotky, tak si ich tu ukladám ako spomienku. Držte sa a nezabúdajte na úsmev do tohto bláznivého počasia.

3 komentáre

 1. hezke fotky 🙂 verim ze kupovat travu se ti nechtelo, vzdyt to je ulet 😃 ja vloni kupovala svazek obili 😃

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je,ale predávajú ich všade,haha. Ďakujem :)

   Odstrániť
 2. Nádherné fotky. Ja fotím neustále zo statívom a samospúšťou lebo môj muž nevie fotiť tak aby to nebolo rozmazané. A tá tráva je dokonalá dekorácia. U nás nikde na blízsku nie je nič také

  DISCOVERINGGLAM

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za komentár :)

© Zuzi Černická. Design by FCD.